Wedstrijdagenda

Welke wedstrijden staan er nog op de agenda?
Wij geven een overzicht van de komende wedstrijden.


Voeg toe aan Google Agenda
Puntenwedstrijd, 31 maart 2018

Skiclub Wolfskamer

Inschrijven tot:
28 maart 2018
Lokatie:
Huizen (Wolfskamer Alpineteam)
Punten:
Baanpunten
Seizoen:
2017 - 2018
Kosten:
€ 10,00
 
Programma:
Aspiranten:
Schol + Sen:
Aankomst:
14:00
09:30
Inskiën:
14:00 - 14:45
09:30 - 10:15
Verkennen:
14:45 - 15:15
10:15 - 10:45
Start wedstrijd:
15:30
11:00
Einde wedstrijd:
ca. 18:00
ca. 14:00
 
 
 

Voorlopige inschrijvingen

Naam Jaar Geslacht Groep Team
  • Patrick Timmer 1989 Man SEN-H Individueel
  • Peter Baas 1999 Man JUN-2-H Wedstrijdteam 1
  • Fleur van der Burg 1999 Vrouw JUN-2-D Wedstrijdteam 1
  • Thijs van der Poel 1999 Man JUN-2-H Wedstrijdteam 1
  • Andy Schober 1999 Man JUN-2-H Wedstrijdteam 1
  • Tim Honders 2000 Man JUN-1-H Wedstrijdteam 1
  • Larissa Kroeze 2000 Vrouw JUN-1-D Wedstrijdteam 1
  • Max Delhaas 2000 Man JUN-1-H Wedstrijdteam 1
  • Cezara Leunura 2000 Vrouw JUN-1-D Wedstrijdteam 1
  • Thomas Moes 2001 Man JUN-1-H Wedstrijdteam 1
  • Wouter van der Poel 2001 Man JUN-1-H Wedstrijdteam 1
  • Serge Andriessen 2001 Man JUN-1-H Wedstrijdteam 1
  • Merel de Ruiter 2001 Vrouw JUN-1-D Wedstrijdteam 1
  • Britt van Winsen 2001 Vrouw JUN-1-D Wedstrijdteam 1
  • Anouk Brood 2001 Vrouw JUN-1-D Individueel
  • Luna Hobo 2001 Vrouw JUN-1-D Wedstrijdteam 1
  • Rick van de Visch 2002 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 1
  • Thijn Slokker 2002 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 1
  • Stijn Reunis 2003 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 2
  • Miro van Wieringen 2003 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 2
  • Ivo Bouwman 2003 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 2
  • Thijmen de Ruiter 2003 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 1
  • Nick van den Brink 2003 Man SCHOL-2-H Wedstrijdteam 2
  • Jamie de Leeuwe 2004 Man SCHOL-1-H Wedstrijdteam 2
  • Luke van der Steen 2005 Man SCHOL-1-H Wedstrijdteam 3
  • Silvan Tukker 2005 Man SCHOL-1-H Wedstrijdteam 3
  • Esmee Bloemhof 2005 Vrouw SCHOL-1-D Wedstrijdteam 3
  • Mare Schipper 2005 Vrouw SCHOL-1-D Wedstrijdteam 3
  • Charlotte Fenijn 2005 Vrouw SCHOL-1-D Wedstrijdteam 3
  • Tijn Bouman 2005 Man SCHOL-1-H Wedstrijdteam 3
  • Sebastiaan Bruins 2007 Man ASP-2-H Wedstrijdteam 5
  • Kimo van Schaik 2007 Man ASP-2-H Wedstrijdteam 5
  • Olaf van Cleef 2007 Man ASP-2-H Wedstrijdteam 5
  • Jara Hulsenboom 2007 Vrouw ASP-2-D Wedstrijdteam 4
  • Tobiasz Rietbroek 2008 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 6
  • Fabio Abbas 2008 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 4
  • Minke Benninga 2008 Vrouw ASP-1-D Wedstrijdteam 5
  • Maaike van der Veen 2008 Vrouw ASP-1-D Wedstrijdteam 5
  • Brandy Lutter 2008 Vrouw ASP-1-D Wedstrijdteam 5
  • Joya Kalsbeek 2008 Vrouw ASP-1-D Wedstrijdteam 5
  • Ruben Loos 2009 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 4
  • Wessel de Groot 2009 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 6
  • Thijn Prummel 2009 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 4
  • Julian de Zeeuw 2009 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 6
  • Fien Hulsenboom 2009 Vrouw ASP-1-D Wedstrijdteam 5
  • Luca de Koning 2009 Man ASP-1-H Wedstrijdteam 6
  • Wishley Wilke de Souza 2010 Man BEN-H Wedstrijdteam 6
  • Kamil Rietbroek 2010 Man BEN-H Wedstrijdteam 6
  • Jasmijn van der Veen 2010 Vrouw BEN-D Wedstrijdteam 6
  • Sterre De Koning 2011 Vrouw BEN-D Wedstrijdteam 6

Vorige pagina

Dashed