Seriewedstrijden

Benieuwd hoe het overall klassement van een seriewedstrijd eruit ziet? Deze pagina berekend de tussenklassementen van alle seriewedstrijden die in één seizoen worden georganiseerd.

Let op:
Het 2 R@ce klassement is exclusief parallel-slaloms!

Seizoen:
Wedstrijd:

Benjamins Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Fieje Verburg Il Primo 45 punten
  • 1 Jasmijn van der Veen Skiteam Wolfskamer 45 punten
  • 3 Madelief Nuland Skiteam Nieuwegein 30 punten
  • 4 Faye Burgers Skiteam Nieuwegein 25 punten
  • 5 Luna Verwijst Alpine World Oss 20 punten
  • 6 Jikke Schraffordt koops Il Primo 15 punten
  • 7 Els Tirion Skiteam Wolfskamer 12 punten
  • 7 Olivia van de Kant Skiteam Nieuwegein 12 punten

Benjamins Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Wishley Wilke de souza Skiteam Wolfskamer 240 punten
  • 2 Tobias Hamoen Skiteam Nieuwegein 200 punten
  • 3 Noah van Nimwegen Skiteam Nieuwegein 190 punten
  • 4 Senna van Nimwegen Skiteam Nieuwegein 145 punten
  • 5 Sietse de Vaan Skiteam Nieuwegein 95 punten
  • 6 Oscar Jansen SSD 80 punten

Aspiranten 1 Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Brandy Lutter Skiteam Wolfskamer 70 punten
  • 2 Joya Kalsbeek Skiteam Wolfskamer 42 punten
  • 3 Bobby Verweij Skiteam Nieuwegein 35 punten
  • 4 Anneloes van Nuland Skiteam Nieuwegein 35 punten
  • 5 Fien Hulsenboom Skiteam Wolfskamer 34 punten
  • 6 Tian Bokma Skiteam Nieuwegein 26 punten
  • 7 Noor Suttorp Snowsports Academy Racing 25 punten
  • 8 Amber Daatselaar Skiteam Nieuwegein 17 punten
  • 9 Minke Benninga Skiteam Wolfskamer 15 punten
  • 10 Maaike van der Veen Skiteam Wolfskamer 15 punten
  • 10 Anne fleur Burgers Skiteam Nieuwegein 15 punten
  • 12 Lara Ruttmann Skiteam Dordrecht 11 punten
  • 12 Pleun Smit Il Primo 11 punten
  • 14 Mijntje Haarmans Skiteam Nieuwegein 11 punten
  • 15 Marit Blokker Il Primo 10 punten
  • 16 Elise van Wijk Skiteam Soesterberg 8 punten
  • 17 Larissa Mulders Skiteam Hoofddorp 6 punten
  • 17 Lotte Hoogendoorn Outdoor Ski Racing 6 punten
  • 19 Tara de Hek Il Primo 4 punten

Aspiranten 1 Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Fabio Abbas Skiteam Wolfskamer 260 punten
  • 2 Fjall Schoonbrood Skiteam Nieuwegein 195 punten
  • 3 Bastiaan Urban Skiteam Nieuwegein 186 punten
  • 4 Thijn Prummel Skiteam Wolfskamer 152 punten
  • 5 Leo Topolnjak Skiteam Nieuwegein 140 punten
  • 6 Ruben Loos Skiteam Wolfskamer 131 punten
  • 7 Tijs Witte Il Primo 120 punten
  • 8 Thijn Bekkers Skiteam Nieuwegein 77 punten
  • 9 Xavi van der Velden Il Primo 61 punten
  • 10 Leonard Noordijk Skiteam Nieuwegein 58 punten
  • 11 Sven Reddering Skiteam Hoofddorp 56 punten
  • 12 Sybe van der Meulen Skiteam Nieuwegein 46 punten
  • 13 Mees Duzijn Il Primo 42 punten
  • 14 Laurens Zijlstra Skiteam Nieuwegein 38 punten
  • 15 Julius Labots Il Primo 37 punten
  • 16 Senna Cunes Skiteam Dordrecht 36 punten
  • 17 Jop Pelgrim Alpine World Oss 26 punten
  • 17 Niels Bremmer SSD 26 punten
  • 17 Duke Aalmoes Il Primo 26 punten
  • 20 Rik Audenaert Skiteam Hoofddorp 24 punten
  • 21 Bickel van der Vloed Skiteam Nieuwegein 22 punten
  • 22 Julian de Zeeuw Skiteam Wolfskamer 16 punten

Aspiranten 2 Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Nienke Dost SSD 75 punten
  • 2 Anne sophie Nijp SSD 47 punten
  • 3 Valerie Blogg Skiteam Nieuwegein 46 punten
  • 4 Aniek van Rijn Skiteam Nieuwegein 31 punten
  • 5 Jara Hulsenboom Skiteam Wolfskamer 29 punten
  • 6 Faye Schoonbrood Skiteam Nieuwegein 27 punten
  • 7 Kyra Klok SSD 25 punten
  • 8 Lara Martens Il Primo 24 punten
  • 8 Sophie Urban Skiteam Nieuwegein 24 punten
  • 10 Myrthe Jager Skiclub De Schans 22 punten
  • 11 Evi Schipper Skiteam Wolfskamer 15 punten
  • 12 Dieke van Zuijlen Alpine World Oss 6 punten
  • 13 Floor Hoogendoorn Outdoor Ski Racing 5 punten
  • 13 Inge Steinhauser SSD 5 punten
  • 13 Roxan van den Broek Alpine World Oss 5 punten
  • 16 Robin Lassche Skiteam Hoofddorp 4 punten
  • 17 Fiene Noordermeer Skiteam Hoofddorp 3 punten

Aspiranten 2 Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Jayden Zingel Skiteam Nieuwegein 260 punten
  • 2 Daen Bruin Skiteam Nieuwegein 240 punten
  • 3 Flint Schoonbrood Skiteam Nieuwegein 170 punten
  • 4 Ivar van der Meulen Skiteam Nieuwegein 121 punten
  • 5 Rick van Rijn Skiteam Nieuwegein 100 punten
  • 6 Olaf van Cleef Skiteam Wolfskamer 100 punten
  • 7 Brian Plaisier SSD 81 punten
  • 8 Mike Reddering Skiteam Hoofddorp 73 punten
  • 9 Willem Gokemeijer Il Primo 70 punten
  • 10 Jonas Geers Skiteam Hoofddorp 62 punten
  • 11 Kimo van Schaik Skiteam Wolfskamer 56 punten
  • 12 Luuk Martin Skiteam Nieuwegein 50 punten
  • 12 Timo casper Benninga Skiteam Wolfskamer 50 punten
  • 14 Nils Veltman Skiteam Hoofddorp 45 punten
  • 15 Lucas de Lange Il Primo 40 punten
  • 15 Menno van Hemert Alpine World Oss 40 punten
  • 17 Dave Muilwijk Skiteam Hoofddorp 29 punten
  • 17 Dirk van Hassel Alpine World Oss 29 punten
  • 19 Jay Visser Il Primo 26 punten
  • 20 Sacha van der Zwart Outdoor Ski Racing 24 punten
  • 21 Tom Geurten Skiteam Hoofddorp 22 punten
  • 22 Bjorn Mulders Skiteam Hoofddorp 20 punten

Scholieren 1 Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Noa Selleger Il Primo 55 punten
  • 2 Noa Rabou DSR 50 punten
  • 3 Ylva Schroots Skiclub De Schans 36 punten
  • 4 Annika Scherps DSR 32 punten
  • 5 Roos de Wolf Skiclub De Schans 27 punten
  • 6 Nienke Dost SSD 27 punten
  • 7 Indy van Zijl Skiteam Nieuwegein 25 punten
  • 8 Mare Schipper Skiteam Wolfskamer 22 punten
  • 9 Puck Wierdsma Il Primo 20 punten
  • 10 Ema Topolnjak Skiteam Nieuwegein 18 punten
  • 11 Floor van Zandvoort Alpine World Oss 15 punten
  • 12 Iris Martin Skiteam Nieuwegein 14 punten
  • 13 Dagmar Jager Skiclub De Schans 10 punten
  • 13 Valerie Blogg Skiteam Nieuwegein 10 punten
  • 15 Resa Witte Il Primo 9 punten
  • 16 Jette Gokemeijer Il Primo 8 punten
  • 17 Minke van Zuijlen Alpine World Oss 7 punten
  • 17 Evi Schipper Skiteam Wolfskamer 7 punten
  • 19 Luna Tijmes Skiteam Hoofddorp 5 punten
  • 19 Anne sophie Nijp SSD 5 punten
  • 21 Isis Harmes Skiteam Hoofddorp 3 punten
  • 22 Evelien Noordijk Skiteam Nieuwegein 2 punten
  • 22 Isabelle Weststrate Skiteam Soesterberg 2 punten
  • 24 Rosa van Hassel Alpine World Oss 1 punten
  • 25 Nikki Bruin Skiteam Nieuwegein 0 punten
  • 26 Gwen van den Broek Alpine World Oss 0 punten

Scholieren 1 Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Bart van Nuland Skiteam Nieuwegein 220 punten
  • 2 Indy Reitzema SSD 170 punten
  • 3 Jamie de Leeuwe Skiteam Wolfskamer 160 punten
  • 4 Niels Jonker Skiteam Nieuwegein 160 punten
  • 5 Aidian van Berkom Alpine World Oss 140 punten
  • 6 Jayden Zingel Skiteam Nieuwegein 106 punten
  • 7 Boaz Smit Ski Racing Discovery 100 punten
  • 8 Silvan Tukker Skiteam Wolfskamer 88 punten
  • 9 Luke van der Steen Skiteam Wolfskamer 81 punten
  • 10 Leslie Scheltema Il Primo 77 punten
  • 11 Roy Muilwijk Skiteam Hoofddorp 72 punten
  • 12 Flint Schoonbrood Skiteam Nieuwegein 66 punten
  • 13 Quirijn van der Velden Il Primo 65 punten
  • 14 Sten Veltman Skiteam Hoofddorp 63 punten
  • 15 Darius van der Meulen Skiteam Nieuwegein 62 punten
  • 16 Dani van den Boogaard Skiteam Hoofddorp 37 punten
  • 17 Daen Bruin Skiteam Nieuwegein 36 punten
  • 18 Ferdinand Wittebols Skiteam Hoofddorp 36 punten
  • 19 Jort Stelling Skiteam Hoofddorp 31 punten
  • 20 Levy D haene Skiteam Hoofddorp 29 punten
  • 21 Hugo Audenaert Skiteam Hoofddorp 26 punten
  • 22 Jochem Jacobs SSD 24 punten
  • 23 Faber Gubbels Skiteam Hoofddorp 24 punten
  • 24 Rody van der Zwaard Skiteam Hoofddorp 23 punten
  • 25 Paco Dannenburg Skiteam Nieuwegein 18 punten
  • 26 Steyn Visser Skiteam Soesterberg 16 punten
  • 27 Mikhail Hovingh Skiclub De Schans 14 punten
  • 28 Jasper van Eck Skiteam Hoofddorp 13 punten
  • 28 Jan van de Ruit Outdoor Ski Racing 13 punten
  • 30 Cornel van de Bospoort Skiteam Soesterberg 12 punten

Scholieren 2 Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Isa van Zandvoort Alpine World Oss 45 punten
  • 2 Anna Slikker Skiteam Nieuwegein 40 punten
  • 3 Ayanne Stokvis Il Primo 30 punten
  • 4 Bente van Winsen Skiteam Nieuwegein 25 punten
  • 5 Nadia Jansen Skiteam Hoofddorp 15 punten
  • 6 Fleur Martin Skiteam Nieuwegein 12 punten
  • 7 Mila Tijmes Skiteam Hoofddorp 11 punten
  • 8 Michelle van Grinsven Alpine World Oss 9 punten

Scholieren 2 Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Rick van de Visch Skiteam Wolfskamer 205 punten
  • 2 Thijmen de Ruiter Skiteam Wolfskamer 180 punten
  • 3 Jesse Scheltema Il Primo 160 punten
  • 4 Tim jeremy Adrichem Il Primo 110 punten
  • 5 Sven de Zeeuw Skiteam Nieuwegein 100 punten
  • 6 Nick van den Brink Skiteam Wolfskamer 81 punten
  • 7 Timo Esser SSD 80 punten
  • 8 Jip van den Haak Skiteam Hoofddorp 74 punten
  • 9 Ivo Bouwman Skiteam Wolfskamer 65 punten
  • 10 Martijn Scherps Outdoor Ski Racing 55 punten
  • 11 Daan Muilwijk Skiteam Hoofddorp 54 punten
  • 12 Robin Tamboer Skiteam Soesterberg 50 punten
  • 13 Olivier de Winter Skiteam Nieuwegein 48 punten
  • 14 Mike van Noordenburg Skiteam Nieuwegein 40 punten
  • 14 Thijn Slokker Skiteam Wolfskamer 40 punten
  • 16 Thomas van Noordenburg Skiteam Nieuwegein 38 punten
  • 17 Mark Askes Skiteam Soesterberg 32 punten
  • 18 Stijn Reunis Skiteam Wolfskamer 24 punten
  • 19 Luuk Dercks Il Primo 18 punten
  • 20 Sven Verboon Alpine World Oss 16 punten

Jun/Sen/Vet Dames

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Britt van Winsen Skiteam Wolfskamer 75 punten
  • 2 Fleur van der Burg Skiteam Wolfskamer 40 punten
  • 3 Cezara Leunura Skiteam Wolfskamer 30 punten
  • 4 Fleur de Wolf Skiclub De Schans 30 punten
  • 5 Graziana Sala Alpine World Oss 27 punten
  • 6 Merel de Ruiter Skiteam Wolfskamer 23 punten
  • 7 Djamila Sala Alpine World Oss 21 punten
  • 8 Katja Hack Skiteam Nieuwegein 20 punten
  • 9 Yuta Stokvis Il Primo 20 punten
  • 10 Franka Versprille Outdoor Ski Racing 19 punten
  • 11 Nayandra Verzaal Skiteam Hoofddorp 18 punten
  • 12 Luna Hobo Skiteam Wolfskamer 15 punten
  • 13 Larissa Kroeze Skiteam Wolfskamer 13 punten
  • 14 Katja Hoogers Skiclub De Schans 9 punten
  • 15 Meggy van Schaijk Alpine World Oss 8 punten
  • 15 Renate Rog SSD 8 punten
  • 17 Miranda van Lopik Skiclub De Schans 7 punten
  • 18 Anouk Brood Skiteam Wolfskamer 2 punten

Jun/Sen/Vet Heren

# Volledige naam Skiteam Punten
  • 1 Peter Baas Skiteam Wolfskamer 230 punten
  • 2 Sander van de Reep Il Primo 160 punten
  • 2 Patrick Timmer Skiteam Wolfskamer 160 punten
  • 4 Tim Honders Skiteam Wolfskamer 125 punten
  • 5 Thijs van der Poel Skiteam Wolfskamer 120 punten
  • 6 Thomas Moes Skiteam Wolfskamer 96 punten
  • 7 Christopher Adrichem Il Primo 95 punten
  • 8 Alexander Hack Skiteam Nieuwegein 74 punten
  • 9 Wouter van der Poel Skiteam Wolfskamer 72 punten
  • 10 Avital de Winter Skiteam Soesterberg 60 punten
  • 11 Duco Werkman Skiteam Hoofddorp 54 punten
  • 12 Nick Hendriks Skiclub De Schans 50 punten
  • 13 Nick Versteeg SSD 45 punten
  • 14 Tarim Stokvis Il Primo 36 punten
  • 14 Serge Andriessen Skiteam Wolfskamer 36 punten
  • 16 Kiran van Wieringen Skiteam Wolfskamer 32 punten
  • 17 Tiff Kraan SSD 24 punten
  • 18 Pyter Meinsma Skiteam Hoofddorp 20 punten

Dashed